تهیه کباب لبنانی

کباب لبنانی و آموزش طرز تهیه آن

کباب لبنانی و آموزش طرز تهیه آن

برای شما در این مطلب از وب سایت تفریحی و سرگرمی نازشو می خواهیم طرز تهیه کباب لبنانی را برای شما قرار دهیم اسمی که شاید در برخی از منو های رستوران های کشور مشاهده کرده باشید. ما امروز دستور تهیه این کباب خانگی را به شما آموزش می دهیم این کباب که بسیار خوش طعم و مزه است با ادویجات مختلف مزه فوق العاده ای دارد. ما به شما آموزش کامل تهیه این کباب را در ادامه به شما توضیح خواهیم داد کافی است تا انتهای این پست همراه ما باشید تا بطور کامل با روش تهیه این کباب هم آشنا شوید.

مواد لازم برای تهیه کباب لبنانی خانگی و خوشمزه

زنجبیل: یک برش یک و نیم سانتی
فلفل سبز: 16 عدد
روغن: برای سرخ کردن
تخم گشنیز (پودر شده): به میزان لازم
گوشت گوساله (چرخ کرده، چربی دار) : 2 کیلو و 250 گرم
برگ گشنیز: 120 گرم
نمک: به میزان لازم
زیره (پودر شده): به میزان لازم
پیاز درشت (پوست کنده و خردشده): 3 عدد
فلفل قرمز (پودر شده): به میزان لازم
سیر: یک بته

طرز تهیه کباب لبنانی

پیازها را به وسیله ی غذاساز خرد کنید و سپس از غذاساز خارج کنید. سیر، ساقه فلفل سبز و زنجفیل خرد شده را داخل غذا ساز خرد کنید. بعد برگ گشنیز را به مواد بالا اضافه کنید. پیازهای خرد شده را به مواد غذا ساز اضافه کنید و تمام مواد را با هم مخلوط کنید. مواد داخل غذاساز را بیرون آورده و ادویه جات را به مواد اضافه کنید و خوب مخلوط کنید. در مرحله آخر گوشت چرخی را به مواد اضافه کنید و با هم به خوبی مخلوط کنید.

تهیه کباب لبنانی

بعد از مواد به اندازه ی یک گلوله بردارید و در روغن سرخ کنید. می توانید هم از سیخ های چوبی استفاده کنید و هم به صورت گرد یا بیضی درآورده و در روغن سرخ کنید. به همین راحتی یکی از خوشمزه ترین کباب های آسیا را می توانید در منزل درست کنید.