کرمانی مقدم: دست گل‌محمدی خالی است / حذف از آسیا در روحیه بازیکنان تاثیر گذاشت

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در بازی مقابل پدیده بازیکنان نشان دادند که حذف شدن در آسیا چه تاثیری بر روحیه آنها گذاشته و حذف سرخابی ها از آسیا یک آبروریزی برای فوتبال ایران است.

مرتضی کرمانی مقدم در گفت و گو با فارس، در خصوص عملکرد بازیکنان پرسپولیس در دیدار مقابل پدیده در هفته چهاردهم رقابت های لیگ برتر اظهار داشت: به نظر من یکسری از بازیکنان که در تیم پرسپولیس بازی می کنند، متوجه نیستند که چه پیراهنی را بر تن کردند و در زمین بی تفاوت هستند و راه می روند.

وی افزود: پرسپولیس در این بازی دو امتیاز حساس را از دست داد و بازیکنان این تیم پدیده را دستکم گرفتند و در آینده متوجه می شوند که چه امتیاز حساسی را در این بازی از دست دادند. بازیکنان باید بدانند که در چه تیم بزرگی بازی می کنند.

بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس در مورد عملکرد سعید آقایی در مقابل پدیده و در پاسخ به این سوال که در پست مدافع چپ سعید آقایی عملکرد بهتری دارد یا علی شجاعی گفت: در این مورد گل محمدی و کادر فنی باید تصمیم بگیرند چون هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. در کل سعید آقایی بازی خوبی از خود ارائه داد و رو به جلو حرکت می کرد. مدافع پرسپولیس چند ارسال خوب بر روی محوطه جریمه پدیده انجام داد ولی مهاجمان این تیم نتوانستند از این فرصت ها استفاده کنند.

کرمانی مقدم ادامه داد: مشکل پرسپولیس نداشتن بازیکن است و دست گل محمدی خیلی خالی است. در این تیم بازیکنی وجود ندارد که مانند فرشاد پیوس و ناصر محمدخانی از موقعیت های بدست آمده بهترین استفاده کند. در تیم پرسپولیس بیشتر بازی توپ در اختیار هافبک های این تیم است و گل محمدی در خط حمله احتیاج به بازیکن دارد.

وی در خصوص این که حذف سرخابی ها از لیگ قهرمانان آسیا در عملکرد بازیکنان در دیدار برابر پدیده تاثیر گذار بود یا خیر خاطر نشان کرد: این موضوع صددرصد در روحیه بازیکنان تاثیر گذار است. پرسپولیس بازیکنان جوانی دارد که می خواهند خود را در آسیا نشان دهند و لژیونر شوند. امروز بازیکنان نشان دادند که حذف شدن در آسیا چه تاثیری بر روحیه آنها گذاشته و به نظر من حذف سرخابی ها از آسیا یک آبروریزی برای فوتبال ایران است. امیدوارم این موضوعات در تیم ما و فوتبال ایران تاثیر نگذارد و مثل تیم های رده دوم یا سوم آسیا شوند.

کرمانی مقدم ادامه داد:به عنوان یک پیشکسوت به بازیکنان می گویم بدانند که در چه تیم با ارزشی بازی می کنند و باید به این پیراهن ارزش بدهند.

  Read more…

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز