کرک نرم افزار

کرک نرم افزار یک بار برای همیشه یاد بگیرد.

کرک نرم افزار یک بار برای همیشه یاد بگیرد.

در یکی دیگر از مطالب گردآوری شده از سوی وب سایت تفریحی و سرگرمی نازشو قصد داریم برای شما کرک نرم افزار را آموزش دهیم. شاید کرک کردن یکی از کار هایی باشد که کمتر کسی در ایران وجود دارد که با آن روبه رو نشده است. همیشه برای افراد که کمی مبتدی هستند برخی اوقات همین کرک کردن باعث می شود وقت زیادی را فقط برای نصب یک نرم افزار از دست بدهند. کرک نرم افزار به علت های فراوانی انجام می شود که از جمله مهم ترین آن هزینه های بالای خرید قانونی نرم افزار ، مشکلات تحریم کشور دسترس نبود نرم افزار ، ارزان بودن و رایگان بودن این نرم افزار ها باعث می شود که بسیاری از نرم افزار های کرک شده بجای نسخه اصلی استفاده کنند. کرک نرم افزار های مختلف بسیار راحت است و ما برای شما در اینجا در چند دقیقه آموزش خواهیم داد همراه ما باشید موضوعاتی جالبی را در این بخش یاد خواهید گرفت.

کرک کردن

شاید بار ها اسم کرک به گوش و چشم شما خورد است اما دقیق نمی دانید کار کرک چیست در اینجا این موضوع را بررسی می کنیمابتدا لازم است بدانیم فرآینده کرک کردن به چه معناست؟ کرک کردن نرم افزار یعنی تغییر دادن نرم افزار به منظور شکستن قفل ها و حذف کردن روش های حفاظتی و امنیتی ورود به آن. زیرا همان طور که می دانید سازنده نرم افزارهای مختلف روش های حفاظتی مثل ممانعت از کپی، قرار دادن شماره سریال، قفل سخت افزاری و … در محصولات خود قرار می دهند تا کاربران نتوانند از روی نرم افزار کپی کرده و یا آن را رایت کنند. اما در کشورهای ما به دلیل نبودن قانون کپی رایت، اقدام به کرک کردن برنامه می کنند. البته لازم است این نکته ذکر شود که نرم افزارهای کرک شده دارای اعتباری برای شرکت سازنده آن نیستند و همچنین از قابلیت آپدیت و به روز رسانی نیز بی بهره هستند. خوب با مبحث کرک آشنایی خوبی پیدا کردید ها روش های کرک نرم فزار در ادامه مشاهده می کنید.

1- کرک کردن با استفاده از کد ساز Keygen

کرک نرم افزار

 یکی از روش هایی که با کمک آن می توانید یک نرم افزاررا کرک کنید، استفاده از کدساز Keygen است. این روش خصوصا روی نرم افزارهایی جواب می دهد که از یک کدفعالسازی تنها برای یک بار می توان استفاده کرد. معمولا در این گونه نرم افزارها یک کدساز Keygen قرار دارد که برای ایجاد کد باید روی Generate کلیک نید و آن را در قسمت فعالسازی نرم افزارتان به کار گیرید. بنابراین اگر نرم افزاری داشتید که نیاز به این کد داشت حتما مراحل بالا را دنبال کنید و درخواست کد فعالسازی بزنید.

2- کرک با فعالسازی با پوشه CRACK و فایل PATCH

کرک نرم افزار

در بسیاری از نرم افزارها، پوشه ای به نام Crack جود دارد که نیاز است پس از نصب فایل اصلی برنامه آن را در محل نصب کپی کنید. برای دانستن محل نصب نیز روش ساده ای وجود دارد. روی آیکون نرم افزار کلیک کرده، گزینه Properties را بزنید و Open file location را کلیک کنید تا به محل نصب برنامه بروید. در همین محل فایل کرک را کپی کرده و برنامه کرک شده را اجرا کنید. در بعضی برنامه ها نیز فایلی به نام Patch  وجود دارد که نیاز است پس از نصب آن را اجرا کرده و برنامه را فعال کنید.

شما در این مطلب توانستید با مبحث کرک نرم افزار و روش های انجام آن آشنا شوید. امیدواریم که این پست مورد توجه و رضایت شما قرار گرفت باشد.