کیک گوشت

کیک گوشت مخصوص و خوشمزه

کیک گوشت مخصوص و خوشمزه

برای شما در این پست سایت تفریحی و سرگرمی نازشو طرز تهیه کیک گوشت را منتشر کردیم. کیک گوشت از غذا های مورد علاقه نسل جدید می باشد این غذا که که مواد لازم بسیاری می خواهد اما بسیار خوشمزه است و درست کردن یک بار آن خالی از لطف نیست ما می خواهیم در این مطلب به شما آموزش دهیم که این غذا چه موادی لازم دارد و چگونه تهیه می شود و برخلاف دیگر پست های آشپزی سایت نازشو به شما مقدار مواد اولیه را نمی گویم تا شما بسته به نیاز خود مواد آن را تغییر دهید. شما با هنر آشپزی خود می توانید مواد اولیه را کم یا زیاد کنید تا یک کیک گوشت با طعم و مزه مخصوص خود درست کنید. ما به شما راهنمایی می کنیم که بتوانید یک غذا خوشمزه با هنر خود درست کنید.

مواد لازم برای تهیه کیک گوشت مخصوص و خوشمزه

مایه خمیر
آرد گندم
برگ ریحان
فلفل قرمز
سس هندی تند
سماق
گوشت چرخ کرده ران گاو
تخم مرغ
پنیر پیتزا موزاریلا
خلال قارچ
آویشن
زرد چوبه
خلال فلفل دلمه
نمک

طرز تهیه کیک گوشت مخصوص و خوشمزه

برای شروع کار تهیه کیک گوشت شما باید با آرد و نمک و مایه خمیر یه خمیر نون با مزه درست کنید سپس گوشت چرخ کرده رون رو با تخم مرغ، فلفل قرمز، نمک، سس تند ، سماق و کمی پنیر پیتزا مخلوط کرده و به شکل مستطیلی به تعداد 2 عدد (البته برای شروع) درست میکنیم سایزش به اندازه دوتا انگشت گنار هم باشه، فیله های کوچیک کوچیک بعد فیله ها را در روغن سرخ می کنیم تا خوب مغز پخت بشه.

در همین زمان که فیله ها در حال سرخ شدن هستند شما باید خمیر نون را آماده کنید به این صورت که مثل توی نونواییا به اندازه یه فنجون قهوه خوری خمیر رو ور میداریم و با وردنه پهنش میکنم به اندازه یه کف دست! و سطحش رو ابتدا به سس تند یا (گرجه) معمولی آغشته می کنیم، بعدش خلال دلمه و ریحان و آویشن و پنیر پیتزا رنده شده رو روش پهن می کنیم.

نوب می رسد به قرار دادن گوشت بین خمیره، گوشت سرخ کرده رو میذاریم لای خیمر و خمیر رو دورش می پیچونیم تا تمام گوشهاش بسته بشه، یادتون باشه خمیرتون نباید زیاد قطور باشههه، مواظب نمک هم باشید، حالا یکی یکی رول کیک های خامتون رو سرخ کنید روی یه شعله ملایم، بعدش تا یکم خمیر رنگ طلایی به خودش گرفت کیک رو سریع درآورده و روش پنیر و آویشن میریزیم تا روش آب شه. اگه خواستین میتونین سس تند رو هم روش بریزین . خوب حال دیگه شما توانستید یک غذای فوق العاده خوشمزه با گوشت درست کنید که مطمن اند از طعم و مزه آن لذت خواهید برد.