گادوین منشا

گادوین منشا دلیل رفتن به استقلال را توضیح داد

گادوین منشا دلیل رفتن به استقلال را توضیح داد

به گزارش نازشو – بی شک جنجالی ترین انتقال نیم فصل لیگ برتر ایران انتقال گادوین منشا بازیکن پرسپولیس در نیم فصل اول به تیم استقلال تهران بوده است اما بسیاری از هواداران پرسپولیس از رفتن منشاء به استقلال شاکی شدند عده ای مسئولین باشگاه و عده ای هم خود این بازیکن مقصر می دانستن اما منشاء در اولین بازی رسمی خود برای استقلال توانست پاس گل سوم تیم اش را مقابل تیم پیکان تهران بدهد و در پایان بازی دلیل رفتن از پرسپولیس را اینگونه توضیح داد.

منشا در پایان بازی با پیکان درباره جدایی اش از پرسپولیس اینگونه پاسخ داد : من قصد ترک این تیم را نداشتم اما به من گفتند باشگاه را ترک کن!

این بازیکن اهل نیجریه همچنین در واکنش های هواداران پرسپولیس گفت : من برای هواداران پرسپولیس احترام زیادی قائلم اما در حال حاضر خیلی خوشحالم که به استقلال آمده‌ام و امیدوارم روزهای خوبی در این تیم داشته باشم.

همچنین در سوال درباره آقای برانکو منشا گفت به فارسی هیچی!

این بازیکن در انتها در سوال حاشیه ای که از او پرسیده شد که آیا برای برانکو پیغامی داری یا خیر پاسخ داد من پیامی ندارم اما طبیعی است که از وی ناراحت هستم.

گفتنی است از دلایلی که پرسپولیسی برای جدایی منشا ء اعلام کرده بودند مبلغ قرار داد این بازیکن بود که پرسپولیس می خواست بودیمیر را جذب کند و برانکو بین ماریو بودیمیر و گادوین منشاء ، بودیمیر را انتخاب کرد تا گادوین منشاء بازیکنی که برای پرسپولیس خوب کار کرده بود در لیست خروجی باشگاه پرسپولیس قرار بگیرد.  و بعد توافقات بین این بازیکن و پرسپولیس قرار فسخ شد و منشا به عنوان بازیکن آزاد به استقلال تهران پیوست. گفتنی است قرارداد منشا با استقلال یک و نیم سال است و مبلغ آن 400 هزار دلار می باشد.