مدیرعامل جدید پرسپولیس

گام بزرگ اقتصادی مدیرعامل جدید پرسپولیس

گام بزرگ اقتصادی مدیرعامل جدید پرسپولیس

بعد از استعفا ایرج عرب ، محمد حسن انصاریفرد دوباره به عنوان مدیرعامل پرسپولیس معرفی شد و از روز اول بصورت بسیار جدی کار خودش را شروع کرد و در اولین گام به بزرگترین مشکل پرسپولیس برای دریافت مجوز حرفه ای اقدام کرد و جلسه های هم در این باره داشت و به جمع بندی های خوبی هم رسید و حال در کنار این مشکل اصلی ترین کار مدیرعامل جدید پرسپولیس حل مشکلی است که ریشه بسیاری از مشکلات پرسپولیس است و آن هم مسائل مالی است.

آقای مدیرعامل برای حل این مشکل امروز یک انتصاب جدید در باشگاه پرسپولیس داشت.  و هادی سیدی را به عنوان مشاور خود انتخاب کرد. ایشان که پیش از این نیز سابقه فعالیت در باشگاه پرسپولیس را داشته است روز گذشته با حکم محمد حسن انصاریفرد به عنوان مشاور مدیرعامل در امور سرمایه گذاری و اقتصادی منصوب شد.

مدیرعامل جدید پرسپولیس

از جمله سوابق سیدی در زمینه ورزشی می‌توان به عضویت وی در هیئت رئیسه فدراسیون های ژیمناستیک، قایقرانی و تکواندو اشاره نمود. مشاور اقتصادی باشگاه در حوزه‌های اقتصادی، سرمایه گذاری نیز به عنوان مشاور وزیر ارتباطات، مشاور اقتصادی منطقه آزاد قشم، مشاور عالی استاندار مرکزی، مشاور سرمایه گذاری استاندار یزد، رئیس کمیته تامین مالی و سرمایه‌گذاری شرکت بین المللی کیسون و… فعالیت داشته است. سیدی که پیش از این نیز سابقه فعالیت در باشگاه پرسپولیس را داشته و اکنون باید دید با توجه به شرایط حساس مالی کنونی این باشگاه، قادر خواهد بود مدیرعامل را در این بخش یاری دهد یا خیر.