سرمربیگری بارسلونا

گزینه های سرمربیگری بارسلونا مشخص شد!

سرمربیگری بارسلونا

بعد از اینکه انریکه سرمربی حال حاضر تیم فوتبال بارسلونا اعلام کرد که فصل بعد در این تیم نخواهد بود. رسانه ها گمانه زنی های خود را برای سرمربی جدید بارسلونا شروع کردند و هروز یک نام را برای سرمربیگری بارسلونا اعلام کردند. ما در این مطلب از سایت نازشو تصمیم گرفتیم  10 گزینه اصلی که می توانند جانشین انریک در بارسلونا باشند را بررسی می کنیم. و به احتمال فراوان جانشین انریکه یکی از این 10 گزینه است. در ادامه با این 10 گزینه سرمربیگری بارسلونا آشنا می شویم.

1-  رونالد کومان

سرمربیگری بارسلونا

سرمربی فعلی تیم فوتبال اورتون انگلیس که بار از علاقه خود به سرمربیگری در بارسا سخن گفته است. او که سابق بازی در این تیم را هم دارد. و در صحبت های گفته بود که حاضر است بطور مجانی برای بارسا سرمربیگری کند. او شانس بالای هم برای کسب این عنوان دارد. او امسال توانسته نتایج قابل قبولی با تیم اورتون انگلیس بگیرد و در حال حاضر در رتبه 7 لیگ جزیره قرار دارد.

2-  خوان کارلوس اونزوئه

سرمربیگری بارسلونا

دستیار حال حاضر انریکه یکی دیگر از گزینه های اصلی سرمربیگری بارسلونا است، در دوره های گذشته مدیریت باشگاه بارسلونا بار ها  دستیار های سرمربی خود را به عنوان سرمربی معرفی کردند و بعید نیست که دوباره این کار انجام دهند.

3-  ارنستو والورده

سرمربیگری بارسلونا

سرمربی حال حاضر تیم فوتبال بیلبائو یکی از جدی ترین گزینه های سرمربیگری بارسلونا است. و بعضی از رسانه های اسپانیای عنوان کردند که انریکه خود ارنستو والورده را به مسئولان باشگاه بارسلونا پیشنهاد داده است. اما این خبر از سوی خود انریکه تایید یا تکذیب نشده است.

4- آندرس اینیستا

سرمربیگری بارسلونا

شاید عجیب به نظر برسد که بارسلونا اینیستا کاپیتان حال حاضر خود را به عنوان سرمربی انتخاب کند اما بعید نیست و مدیران بارسلونا بار ها نشان دادند که از اعتماد به جوان هیچ حراسی ندارند. و شاید در پایان فصل کاپیتان بارسلونا از دنیا فوتبال خداحافظی کند و به عنوان سرمربی در این تیم خدمت کند یا خود مربی بازیکن این تیم شود.

5- خورخه سامپائولی

سرمربیگری بارسلونا

یکی دیگر از گزینه های اصلی بارسا است که شانس زیادی برای جانشین انریکه دارد. این مربی آرژانتینی در تیم ملی شیلی فوق العاده کار کرده است و بعد از آن به عنوان سرمربی سویا شناخت شد او در این فصل به عنوان سرمربی سویا نمایش خیره کننده ای داشته و نشان داده است که می تواند سرمربی بارسلونا شود و گفته می شود مسولان باشگاه بارسا هم روی این مربی نظر مثبتی دارند.

6-  لئوناردو جاردیم

سرمربیگری بارسلونا

سرمربی تیم فوتبال موناکو که نشان داده است همیشه تیم های هجومی خوبی را راهی میدان می کند و این فصل با موناکو توانسته است نتایج بسیار خوبی بگیرد اما دلیل که شاید مدیران بارسا سراغ این مربی نروند این است که مسئولان موناکو علاقه زیادی به ادامه همکاری با این سرمربی را دارند.

7- مائوریسیو پوچتینو

سرمربیگری بارسلونا

شاید بهترین جانشین انریکه سرمربی حال حاضر تاتنهام باشد سرمربی بسیار سخت گیر و موفق او که در چند فصل گذشته نتایج فوق العاده ای گرفته است او همچنین یکی از گزینه های سرمربیگری آرژانتین هم بود اما تصمیم گرفت در تاتنهام فعلان بماند و قراردادش را با این تیم تمدید کند. اگر بارسا این مربی را به خدمت بگیرد روز های سختی در انتظار بازیکنان تیم بارسلونا است چون پوچتینو بسیار سخت گیر است، او که در ابتدا به تاتنهام آمده بود به گفته بازیکنان این تیم همه از او متنفر بودند بخاطر سخت گیری هایش  اما با گذشت زمان همه بازیکنان عاشق این مربی شدند.

8 – ماسیمیلیانو آلگری

سرمربیگری بارسلونا

سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال یوونتوس که در دو فصل گذشت نتایح خیره کننده ای با این تیم گرفته است و یکی از گزینه های هدایت بارسلونا است . آلگری بارها نشان داده است که لیاقت سرمربیگری در تیم های بزرگ را دارد و بعید نیست فصل آینده روی نیمکت بارسلونا بنشیند.

9-  لوران بلان

سرمربیگری بارسلونا

سرمربی سابق تیم فوتبال پاریسن ژرمن که در این تیم نتوانست نتایج خوبی بگیرد و در حال حاضر بدون تیم است و می تواند جذب این سرمربی برای بارسا کمتر آب بخورد او هم یکی از مربی ها باتجربه است که نشان داده با بازیکنان بزرگ می تواند کار کند.

10 – یوپ هاینکس

سرمربیگری بارسلونا

بی نظیر فوق العاده و … مربی آلمانی که با بایرن مونیخ توانست سه گانه را فتح کند و بعد جای خود را به گواردیولا بدهد . او بعد از بایرن در تیمی سرمربیگری نکرده است اما پیشنهاد بارسلونا می تواند برای این مربی چالشی جدید باشد که این مربی بخاطر آن پیشنهاد بارسا را قبول کند. این مربی می تواند تمام اهدافی را که بارسلونا دارد به ثمر برساند.

شما در این مطلب با 10 گزینه که احتمال دارد جانشین انریکه شوند آشنا شدید. حال باید منتظر ماند که بارسلونا از بین این 10 گزینه سرمربی خود را انتخاب می کند یا سوپررایز دیگری دارد همه چی به زودی مشخص می شود.