گزینه های سرمربی گری استقلال

گزینه های سرمربی گری استقلال برای دوره نوزدهم لیگ برتر

گزینه های سرمربی گری استقلال برای دوره نوزدهم لیگ برتر

یکی از اخبار داغ رسانه در این روز بحث در مورد گزینه های سرمربی گری استقلال برای دوره نوزدهم لیگ برتر خلج فارس است. استفاده تهران که در پنج فصل گذشته ثبات روی نیمکت خود نداشته است و دائم گزینه های زیادی را برای نیمکت خود انتخاب کرده است. مدیران در آخرین تغییر خود شفر را سرمربی آلمانی را اخراج کرد. و بطور موقت هدایت تیم را به فرهاد مجیدی فرصت تجربه کردن اولین سرمربیگری خود را دادند. با پایان فصل حال استقلال باید تصمیم نهایی خود را برای انتخاب سرمربی بگیرد تا از نقل وانتقالات و پیش فصل عقب نماند. در همین راستا هئیت مدیره و مدیرعامل استقلال تمرکز اصلی خود را روی انتخاب سرمربی خارجی خوب گذاشته اند. حال این گزینه را می خواهیم که مد نظر استقلال هستند می خواهیم در این مطلب بررسی کنیم که در بین آن سه گزینه خارجی و دو گزینه ایرانی چشم می خورد.

فرهاد مجیدی

گزینه های سرمربی گری استقلال

با اینکه بار های مدیرعامل باشگاه اعلام کرده است فرهاد مجیدی را به عنوان دستیار به کار خود ادامه خواهد داد. اما همچنان بنظر می رسد که اگر گزینه خارجی به توافق خوبی نرسند مجیدی به کار خود ادامه می دهد و انگار در فصل نقل وانتقالات هم مجیدی رهبری تیم را برعهده دارد. و دور از دسترس نیست معرفی رسمی او به عنوان سرمربی دائم استقلال.

آندره آ استراماچونی

گزینه های سرمربی گری استقلال

گزینه ایتالیایی استقلال از سال ۲۰۱۲ وارد حرفه مربیگری شده و به عنوان سرمربی تیمهای زیر ۱۷ ساله های آ.اس رم، اینترمیلان، اودینزه، پاناتینایکوس، اسپارتاگ پراگ  مشغول بوده است. او در تجربه هایی که داشته است نشان داده است مربی نتیجه گرایی است و بیش از هرچی برد در بازی برای اش مهم است. او همچنین در بازی های بزرگ همیشه عملکرد خوبی از خود به جای گذاشته است و با اینکه 42 سال سن دارد اما تجربیات کافی را در عرصه مربیگری به دست آورده است. اما حضور او به قول پیشکسوتان استقلال شاید با گزینه ایرانی خوب فرق نکند و فقط هزینه بیشتر باشد.

میروسلاو دوکیچ

گزینه های سرمربی گری استقلال

سرمربی سابق سرمربی سابق والنسیا که کارنامه خوبی دارد ولی جزوه مربیانی است که تجربه اش می تواند بسیار به استقلال کمک کند. این سرمربی صربستانی سابق کار در تیم های عربی را دارد و کم بیش با فوتبال آسیا آشنا هست. همچنین او سرمربی سرشناسی در کشور خود است و حتی هدایت تیم ملی کشورش را هم برعهده داشته است و در کارنامه میروسلاو دوکیچ یک عنوان قهرمانی در لیگ صربستان همراه با پارتیزان بلگراد ثبت شده است. او در دوران مربیگری خود همیشه فوتبال زیبایی را از سوی تیم های خود به نمایش گذاشته است. و می توانند گفت جزوه بهترین گزینه های برای سرمربی گری استقلال است.

آنجلو السیو

گزینه های سرمربی گری استقلال

 از جمله هایی که می توانند برای معرفی این گزینه استقلال استفاده کرد دستیار موفق و دستیار آنتونیو کونته است. او یکی از دستیار های ثابت کونته در تیم های یوونتوس ، تیم ملی ایتالیا و چلسی بوده است و قرار گیری نام او برای هدایت استقلال شاید خیلی ها متعجب کرد چون او سابق خوبی در سرمربیگری نداشته است و فقط فرد دوم موفقی بوده است.

امیر قلعه نویی

گزینه های سرمربی گری استقلال

سرمربی که استقلال قهرمانی های لیگ برتر خود را مدیون او است و هروقت در استقلال بوده است افتخار آفرین بوده است. و جزوه محدود گزینه های داخلی استقلال است که شاید اگر حرف مدیرعامل برای دستیاری مجیدی درست باشد باید روی نام قلعه نویی خط کشید اما بی شک بهترین گزینه داخلی که استقلال را می تواند به هدف خود و خواسته هواداران یعنی قهرمانی برساند قلعه نویی است.