گل‌محمدی: اسم هدیه زاهدی‌فرد به پدیده را اشتباه نمی‌گذارم/ می‌توانستیم با گل‌های زیاد پیروز شویم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: می‌توانستیم با تعداد گل‌های زیاد دیدار با پدیده را به سود خودمان تمام کنیم.

یحیی گل‌محمدی پس از تساوی یک – یک تیمش مقابل پدیده در نشست خبری گفت: امتیازات مهمی را در این بازی از دست دادیم. موقعیت‌های زیادی داشتیم که استفاده نکردیم. اگر کمی باهوش‌تر بودیم و از موقعیت‌ها استفاده می‌کردیم، می‌توانستیم با تعداد گل‌های زیاد این بازی را ببریم. متأسفانه این اتفاق نیفتاد و روی یک ایستگاهی گل خوردیم.

وی افزود: پدیده در کل بازی دو سه بار بیشتر روی دروازه ما نیامد که یکی همان ضربه ایستگاهی بود که البته آن هم هدیه داور بود. متأسفانه زاهدی‌فرد اشتباه خیلی بزرگی انجام داد که من اسم این را اشتباه نمی‌گذارم. این اصلاً اشتباه نیست. بازیکن ما توپ را زده اما خطا به نفع حریف گرفته می‌شود آن هم در صحنه‌ای که داور هفت، هشت متر با آن فاصله دارد. خیلی راحت یک ضربه ایستگاهی به نفع حریف گرفت و این هدیه و موقعیت را به حریف داد تا بتواند روی دروازه ما بیاید. ما هم روی آن صحنه اشتباه داشتیم و نباید راحت گل می‌خوردیم.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: در این زمین بهتر از این نمی‌شد بازی کرد. هم موقعیت ساختیم و هم توانستیم تا جایی که می‌توانیم پاس بدهیم. اگر از موقعیت‌ها استفاده می‌کردیم برنده بازی می‌شدیم. تغییرات هجومی هم داشتیم ولی حریف تمرکز زیادی روی دفاع داشت و کار را سخت کرده بود؛ با این حال باید بازی را می‌بردیم که این اتفاق رخ نداد.

گل‌محمدی در مورد اینکه تیمش در فصل جاری راحت گل می‌خورد، گفت: درست است که راحت گل می‌خوریم ولی تعداد گل‌هایی که زدیم و تفاضل‌ گل‌مان نسبت به فصل گذشته بیشتر و بهتر است. باید تمرکز دفاعی‌مان بیشتر باشد و در جاگیری اشتباه نداشته باشیم و روی مسائل دفاعی کار کنیم.

  Read more…

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز