گل‌محمدی: در جام حذفی موضوع مهم داشتن تمرکز خوب و گل نخوردن است /کارد به استخوان پرسپولیس رسیده است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:در جام حذفی موضوعی که خیلی مهم است داشتن تمرکز خوب و گل نخوردن است.

یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از برتری ۳ بر صفر مقابل ذوب‌آهن در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اظهار د‌اشت: در جام حذفی موضوعی که خیلی مهم است داشتن تمرکز خوب و گل نخوردن است. در بخش دفاعی خیلی خوب دفاع کرده و موقعیتی به حریف ندادیم. توانستیم از فرصت‌های مان هم خوب استفاده کرده و بازی را برنده شویم. شاهد صحنه‌های خوبی در این مسابقه بودیم که بچه‌های ما خالق آنها بودند. این برد را به هواداران تبریک گفته و از همه بچه‌ها که با وجود سختی‌ها و مشکلات‌شان فداکاری و از خودگذشتگی دارند، تشکر می‌کنم.

وی افزود: هیچ وقت نتوانستیم حق این بچه‌ها را بدهیم و از آنها تشکر کنیم. امسال فصل عجیب و غریبی برای پرسپولیس بود و این همه بی‌توجهی به تیم جای تأسف دارد. امیدوارم مشکلات بازیکنانم در این هفته برطرف شود؛ به باشگاه هشدار می‌دهم اگر این اتفاق نیفتد وارد فاز بحران می‌شویم. امیدوارم مشکلات حل شود تا بچه‌ها با فراق بال و آرامش بهتری کار را ادامه بدهند. راه زیادی تا گرفتن جام وجود دارد

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: امروز دور دوم جام حذفی بود از صعودمان به مرحله بعدی خوشحال هستم و امیدوارم در ادامه هم با آرامش بیشتر و تمرکز بهتر و رفع مشکلات بچه‌ها کار کنیم. واقعاً کار خیلی سخت شده و به قول معروف کارد به استخوان پرسپولیس خورده است. امیدوارم توجه و اهتمام بیشتری به حل مشکلات بچه‌ها داشته باشند.

گل‌محمدی در خصوص عملکرد بازیکنان تاجیکستانی پرسپولیس در دقایقی که به زمین رفتند، توضیح داد: آنها بازیکنان جوان، آینده‌داری هستند با توجه به سن کم‌شان می‌توانند برای آینده باشگاه بازیکنان خوبی باشند. در مجموع هم شروع خوبی داشتند. پرسپولیس مجموعه‌ای خوب از بازیکنان با تجربه و جوان است. امروز هم جوانان ما عملکرد خوبی داشتند و بازی به سمتی پیش رفت که خودمان انتظار داشتیم. توانستیم خیلی خوب موقعیت‌سازی کنیم و فضایی شد تا از نفرات جوان استفاده کنیم.

وی در خصوص وضعیت بازیکنان ورودی و خروجی پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی گفت: در این مورد صحبت زیادی ندارم.۴-۵ روز دیگر بازی مهمی با فولاد داریم و تمرکزمان روی آن مسابقه است و در خصوص نقل و انتقالات حرفی ندارم.

سرمربی پرسپولیس درباره وضعیت چمن ورزشگاه فولادشهر اصفهان عنوان کرد: بازی کردن در این زمین واقعاً سخت بود تا جایی که می‌توانستیم روی زمین کار کردیم اما خیلی از دقایق مجبور شدیم بازی بلند انجام دهیم. امسال زمین مسابقات خیلی خراب شده و متأسفانه هر سال این وضعیت به جای بهتر شدن بدتر می‌شود. مشخص است مدیریت خوبی در بحث امکانات وجود ندارد و هر تیمی هر زمینی را که بخواهد معرفی می‌کند بدون اینکه استانداردهای فوتبالی در این زمین رعایت شود. البته این موضوع را کلی می‌گویم و بحث من فقط ورزشگاه فولادشهر نیست. با این وجود وضعیت زمین‌های مسابقات واقعاً افتضاح است.

  Read more…

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز