32 مدل مایو مردانه شیک و با کیفیت برای استخر

32 مدل مایو مردانه شیک و با کیفیت برای استخر

32 مدل مایو مردانه شیک و با کیفیت برای استخر : اگر فکر می کنید که می توانید از هر نوع لباسی غیر از مایو برای شنا حتی در استخرهای خصوصی خود استفاده کنید باید بگوییم که سخت در اشتباه هستید و همیشه برای آب تنی خود به عنوان یک مرد با مایو  شنا استفاده کنید. خانم ها ، از مایو زنانه استفاده کنید. البته موضوع ما در این مقاله پرداختن به راهنمای خرید مایو مردانه برای شما شناگران عزیز است.

32 مدل مایو مردانه شیک و با کیفیت برای استخرمدل مایو مردانه شیک

به یاد داشته باشید که استفاده از مایو برای شنا در مقایسه با سایر لباسهای زیر برای شما آقایان دارای مزایای خاصی است که شاید مهمترین آنها جذب نکردن آب به مایو ، تغییر رنگ آن در اثر کلر در آب و همچنین سالمتر و جلوگیری از ورود آنها باشد.

به قارچ ها و باکتری های موجود در آب ، مخصوصا برای کسانی که در استخرهای عمومی شنا می کنند. به همین منظور تا پایان این مقاله از راهنمای تیپزا با ما همراه باشید.

32 مدل مایو مردانه شیک و با کیفیت برای استخر

آشنایی با انواع لباس مایو (بر اساس زمینه مصرفی)

مدل پادار: این نوع مایو مردانه بیشترین مصرف را در بین شناگران دارد و حتی می توان از آن برای موج سواری در خط ساحلی استفاده کرد. لازم به ذکر است که شورت کوتاه یا بلند بسته به سلیقه و نظر شما شناگران عزیز است.

مدل شورتی: این نوع مایو بیشتر توسط موج سواران استفاده می شود. این نوع مایو درست مانند یک شورت تا زانو یا وسط ران شما است و برای شما بسیار راحت است.

32 مدل مایو مردانه شیک و با کیفیت برای استخر

مدل شلوارکی: به این نوع مایو که شبیه یک شورت کوتاه است نیز اسپیدو گفته می شود. معمولاً در مسابقات و تورنومنتی های حرفه ای از این نوع مایو برای شناگران استفاده می شود تا کمترین دردسر را برای شنا برای آنها باقی بگذارند.

البته باید توجه داشت که اسپیدو نام تجاری تولید کننده این مدل از مایو بود و با گذشت زمان نام همان شرکت بر روی این مدل از مایو باقی ماند.

مدل درگ سوییت: لباس های شنای درگ سوییت دارای ساختار توری مانند روی آنها هستند. می توانید از شورت در زیر آنها استفاده کنید یا نمی توانید از آنها استفاده کنید!

مهم است بدانید که این نوع مایوها برای تمرینات شنا نیز عالی هستند و تنها عیبشان در این است که برای مسابقات شنا مناسب نیستند.

32 مدل مایو مردانه شیک و با کیفیت برای استخر

مدل پادار چسبان: این نوع از مایو شبیه شلوارک تنگ است که دوچرخه سواران برای مسابقات خود استفاده می کنند. مدل های پد چسبان بهترین گزینه برای همه کسانی است که می خواهند شنا تمرین کنند.

معمولاً اندازه این نوع مایو به گونه ای است که چیزی بین 3 تا 13 سانتی متر بالای زانو قرار دارد. علاوه بر این  از این نوع مایو می توان برای شنای سریع نیز استفاده کرد.

مدل پادار اسکوئر: مایو های مربعی بهترین گزینه برای تمرین  آموزش و همچنین شرکت در مسابقات شنا هستند البته معمولاً این بازیکنان والیبال ساحلی هستند که خریداران اختصاصی این مدل از مایو هستند.

32 مدل مایو مردانه شیک و با کیفیت برای استخر

نکات مهم هنگام خرید مایو مردانه

اندازه مایو را تعیین کنید

  • دومین نکته برای انتخاب مایو مردانه توجه به اندازه آن است.
  • در این میان لازم است بدانید که اگر اندازه مایو شما کوچک باشد قطعاً در هنگام شنا احساس ناراحتی به شما دست می دهد.
  • حتی اگر بزرگتر از پایین تنه شما باشد دائماً شما را در موقعیت های مختلف شنا تنگ می کند.
  • بنابراین بهتر است در انتخاب سایز مایو مردانه خود بسیار دقت کنید و مدلی را انتخاب کنید که دقیقاً متناسب با اندام شما باشد.

32 مدل مایو مردانه شیک و با کیفیت برای استخر

متناسب با فرم بدن

  • فاکتور مهم بعدی برای انتخاب و خرید مایو مردانه توجه به تناسب آن با فرم بدن شما است.
  • به عنوان مثال اگر اختلاف عضلانی با قد بیش از 180 سانتی متر دارید ، هیچ محدودیتی در انتخاب مایو برای شما وجود ندارد.
  • اما اگر قد بلندی دارید و اندامی کاملا باریک و کوچک دارید شورت برای شما بهترین گزینه است.
  • پس بهتر است که در انتخاب سایز مایو مردانه خود نهایت دقت را به خرج دهید و مدلی را برای خود برگزینید که دقیقا فیت بدنتان باشد.

مایو مردانه

جنس مایو

نکته بعدی برای داشتن یک مایو مردانه با کیفیت توجه به جنس آن است.

در این زمینه باید بدانید که در بازار فعلی ایران می توانید با لباس های شنا از مواد زیر روبرو شوید: لاکرا ، اسپاندوکس ، پارچه SPF ، نایلون یا پلی استر ، به صورت ترکیبی یا ساده.

هر یک از این جنس ها دارای مزایا و معایبی هستند بنابراین برای  استفاده در شنا به صورت تفریحی یا رقابتی باید ویژگی های آنها را در نظر بگیرید.

به عنوان مثال لباس های شنای لاکرا و اسپاندوکس کشش بیشتری نسبت به مدل های دیگر دارند ، اما در عوض به سرعت محو می شوند و پارچه آنها ضرب المثل معروف را می سازد.

با این حال بد نیست بدانید که بهترین مایو های موجود در بازار آنهایی هستند که در ساختار خود پارچه پلی استر دارند. چون هم ضد کلر هستند و هم ماندگاری بالایی دارند و قابل تنفس هستند!

مایو مردانه

ضد حساسیت و ضد کلر

بسیار مهم است که جنس مورد استفاده در ساختار مایو شما ضد حساسیت باشد.

زیرا برخی از شما آقایان افرادی هستید که پوست حساسی نسبت به پوشیدن لباس های پلاستیکی و نایلونی دارید.

این بدان معناست که با استفاده از این نوع لباس پوست شما به تدریج قرمز و متورم می شود و حتی می تواند شما را تحریک کند.

بنابراین حتما به ضد حساسیت لباس شنا در تماس با پوست خود توجه کنید.

از سوی دیگر ، فراموش نکنید که آب استخر از کلر زیادی برای ضدعفونی و از بین بردن میکروب ها و باکتری ها استفاده می کند و بنابراین لازم است که مایو شما خاصیت ضد کلر داشته باشد.

به یاد داشته باشید که کلر بر بافت مایو شما تأثیر می گذارد ابتدا رنگ آن را تغییر می دهد و سپس کیفیت آن را از بین می برد بنابراین اگر می خواهید از مایو خود برای مدت طولانی استفاده کنید بهتر است برای خود مایو ضد کلر بخرید.

مایو مردانه

رنگ و طرح لباس شنا را انتخاب کنید

حقیقت را بپرسید که لباس شنا مردانه شما چه رنگ و طرحی دارد تصمیم با شماست.

با این حال اگر نظر ما را می خواهید بهتر است در صورتی که پوست سبز و تیره دارید از لباس های شنا در رنگ های روشن و در صورتی که پوست سفید و روشن دارید از لباس های شنا در رنگ های تیره استفاده کنید.

در مورد طرح بهتر است به قد و اندام خود توجه کنید اگر قد بلندی دارید نگران خرید مدل هایی با طرح های عمودی روی آن نباشید که قد شما را نشان می دهد.
و اگر هم کوتاه قامت هستید چشمتان را بر روی خرید مدل هایی با طرح های افقی ببندید که قدتان را کوتاه تر نیز نمایان می سازد.

مایو مردانه

نصاویری از مدل مایو مردانه شیک

مایو مردانهمدل مایو مردانه شیک

مایو مردانهمدل مایو مردانه شیک

مایو مردانهمدل مایو مردانه شیک

مایو مردانهمدل مایو مردانه شیک

مایو مردانهمدل مایو مردانه شیک

مایو مردانهمدل مایو مردانه شیک

مایو مردانهمدل مایو مردانه شیک

مایو مردانهمدل مایو مردانه شیک

مایو مردانهمدل مایو مردانه شیک

مایو مردانهمدل مایو مردانه شیک

مایو مردانه

سحن پایانی :

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد همانطور که توضیح دادیم انتخاب مایو کار سختی نیست و با دونستن سایز و فرم بدنی میتوانید یک مایو با کیفیت مناسب تهیه کنید. 

The post 32 مدل مایو مردانه شیک و با کیفیت برای استخر appeared first on تیپزا – مد لباس – ست لباس – تیپ مردانه – استایل زنانه.