4 تا از بفروش ترین بازیگران هالیوود را بشناسید - اما واتسون

4 تا از بفروش ترین بازیگران هالیوود را بشناسید

4 تا از بفروش ترین بازیگران هالیوود را بشناسید

در مطلب جدید وب سایت تفریحی نازشو می خواهیم برای شما 4 تا از بفروش ترین بازیگران هالیوود را معرفی کنیم. در سینما ایران ما بازیگرانی داریم که معروف هستند به بفروش و وقتی اسم آن ها در فیلمی باشد احتمال زیاد آن فیلم پرفروش خواهد شد. در این مطلب نگاهی خواهیم داشت به چهار بازیگری که باعث رکورد دار شدن فیلم های خود شدند که حتما بازی های درخشان آن ها را به یاد دارید.

1- اما واتسون

اما واتسون

اولین فیلم کارنامه هنری اما واتسون هری پاتر و سنگ جادو بود که به فروش ۱٫۰۰۶ میلیارد دلاری رسید. این فیلم شروع بسیار خوبی برای او محسوب می شد. هری پاتر و یادگاران مرگ – قسمت دوم که آخرین فیلم این مجموعه فیلم دوست داشتنی محسوب می شود، بیشترین فروش مجموعه را با ۱٫۳۴۲ میلیارد دلار تجربه کرد. اما واتسون که از دوران کودکی به ایفای چنین نقش های مهمی پرداخته بود، در سال های بعدتر انتخاب های هوشمندانه ای برای حضور در فیلم انجام می داد و همین سبب شد در فیلم دیو و دلبر که به فروش ۱٫۲۶۴ میلیارد دلاری رسید، حضور بهم رساند.

2- ساموئل جکسون

ساموئل جکسون

4 تا از بفروش ترین بازیگران هالیوود را بشناسید

شاید شما نیز حدس آن را زده بودید که ساموئل جکسون در این فهرست حضور داشته باشد. بازیگران زیادی در دنیای سینما که کارنامه هنری همانند ساموئل جکسون داشته باشند، حضور ندارند. او در نقش نیک فیوری در فیلم انتقام جویان که فروش ۱٫۵۱۸ میلیارد دلاری داشت بازی کرد. وی همچنین در فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه که ۱٫۱۳۱ میلیارد دلار بلیط فروخت، ایفای نقش کرد. اما کار ساموئل جکسون به همین دو فیلم ختم نمی شود. تهدید شبح با فروش ۱٫۰۲۷ میلیارد دلار و خیزش اسکای واکر با فروش ۱٫۰۷۴ میلیارد دلار از دیگر فیلم های او هستند.

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  نسبت فامیلی افراد مشهور

3- میشل رودریگز

میشل رودریگز

سخت است که بتوانیم نام وین دیزل و مجموعه فیلم سریع و خشمگین را بدون آوردن نام میشل رودریگز بیاوریم. او که نقش لتی اورتیز را در این مجموعه فیلم بازی می کند، از قدیمی ترین و مهم ترین شخصیت های سریع و خشمگین است. درست همانند وین دیزل، او نیز نقش پررنگی در فیلم های خشمگین ۷ و سرنوشت خشمگین را ایفا کرد. رودریگز همیشه در نقش بانوان تنومند در فیلم هایش ظاهر شده است. او علاوه بر حضور در مجموعه سریع و خشمگین، در نقش کاپیتان ترودی چاکن، در فیلم آواتار که فروش ۲٫۸۱۰  میلیارد دلاری داشت، ظاهر شد. همچنین خبر می رسد که دیزل نیز قرار است در دنباله فیلم آواتار نیز ایفای نقش کند.

4- وین دیزل 

میشل رودریگز

بسیاری از مردم فراموش می کنند که وین دیزل در دو نقش از مهم ترین نقش های تاریخ سینما بازی کرده است. واضح است که اولین آن در نقش دومینیک تورتو، شخصیت اصلی مجموعه فیلم اکشن و بسیار پرطرفدار سریع و خشمگین است. طی سال های اخیر محبوبیت این مجموعه به طرز شگفت آوری افزایش پیدا کرده است. دو فیلم این مجموعه یعنی خشمگین ۷ و سرنوشت خشمگین به ترتیب به فروش ۱٫۵۱۵ میلیارد دلار و ۱٫۲۳۶ میلیارد دلاری رسیدند. نقش دیگر وین دیزل گروت در دنیای سینمایی مارول است. وی در فیلم انتقام جویان: پایان بازی حضور داشت و همه ما می دانیم که این فیلم با فروش ۲٫۷۹۷ میلیارد دلار به دومین فیلم پرفروش تاریخ سینما بدل شد.