جایگزین فکری

4 گزینه اصلی جایگزین فکری در استقلال مشخص شد

4 گزینه اصلی جایگزین فکری در استقلال مشخص شد

بعد از حواشی بسیار زیاد بلاخره محمود فکری با توافقی که با مدیران استقلال داشت از هدایت استقلال تهران کنارگیری کرد تا راه را برای انتخاب سرمربی جدید باز کند. در این بین از مدت ها قبل که انتقاد هواداران به عملکرد فکری شروع گزینه هایی برای جایگزین فکری مطرح می شد اما امروز به طور جدی چهار گزینه از اخباری که از باشگاه بیرون آمد مطرح شده است که در ادامه به این نام می پردازیم.

1- امیر قلعه نویی

دوران طلایی استقلال و امیر قلعه نویی همیشه یکی از خاطرات خوب هواداران بوده است و جدایی این دو برای استقلال مخصوص اصلا خوشایند نبود و استقلال بعد قلعه نویی دوران پر فراز نشیبی داشت. اما حال بعد از سال این دو نزدیک تر از همیشه به هم هستند و فقط این وسط رضایت هئیت مدیره گل گهر سیرجان مطرح است. که با وجود اینکه این شرکت نزدیک به دولت دارد بعید نیست تن به رضایت این انتقال دهد. اما از سمتی برخی از عدم علاقه قلعه نویی برای هدایت این استقلال آشفته خبر می دهند. هوادارانی که اصلا دیگر صبر عدم موفقیت را ندارند و ریسک بزرگی را همین مسئله برای سرمربی ایجاد می کند و قلعه نویی با تجربه زیادی که دارد شاید این انتخاب را رد کند.

2- فرهاد مجیدی 

سرمربی قبلی استقلال که نتایج قابل قبولی در دوران هدایت خود داشت اما بخاطر مشکلاتی که مدیریت برای وی ایجاد باعث جدایی و همچنین از دست دادن جام حذفی برای استقلال شد. خیلی از هوادار ها بخاطر همین مسئله موافق حضور مجیدی نیستند و برخی اعتقاد دارند فرهاد مجیدی بی تقصیر است و تمام حاشیه ها از سمت مدیریت وقت استقلال ایجاده شده است. مجیدی هیچ مانعی برای حضور در استقلال ندارد و بی دردسر ترین گزینه برای هئیت مدیره استقلال است.

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  لیست خروجی تراکتورسازی در فصل 98-99

3- ساکت الهامی

سرمربی فصل گذشته تراکتور که سابق مربیگری در استقلال هم دارد یکی از گزینه های هدایت استقلال تهران است. ساکت الهامی سرمربی پر رزومه ای نیست اما سابق دستیاری مربیان بزرگی را در کارنامه خود در لیگ برتر ایران دارد و فصل گذشته استقلال فرهاد مجیدی را در جام حذفی با تراکتور شکست داد و یک جام را برای تراکتوری ها کسب کرد. اما در همان بازی به علت رفتار غیرحرفه ای وی محروم شد و به تازگی محرومیت اش به پایان رسیده است و از دیگر گزینه های بی دردسر برای جایگزینی محمود فکری است.

4- جواد نکونام

فردی که ابتدا فصل هم گزینه سرمربیگری استقلال بود اما به علت وضعیت که استقلال در ابتدای فصل داشت از هدایت این تیم انصراف داد. و با تیم خوبی که امسال فولاد دارد خیلی بعید است که نکونام تصمیم به جدایی بگیرد. اما وی بار ها از علاقه خود به هدایت استقلال صحبت کرده است و مثل بسیاری از بازیکنان سابق استقلال که در عرصه مربیگری فعالیت دارند آرزوی هدایت تیم محبوب خود را دارد.

این چهار گزینه از اصلی ترین گزینه ها برای جایگزینی محمود فکری هستند البته که اسم تقوی سرمربی سابق استقلال هم مطرح شد که به علت فعالیتی که این مربی در خارج از کشور دارد بعید است هئیت مدیره استقلال به سمت او بروند. در بین این گزینه احتمالا گزینه مورد علاقه مدیران و هواداران قلعه نویی است اما اگر این گزینه منتفی شود باید منتظر سرمربی شدند مجیدی یا ساکت الهامی در استقلال باشیم.

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  لیست خرید استقلال برای نیم فصل 98 - 99
دانلود سریال جوکر ایرانی سیامک انصاری
دانلود سریال جوکر ایرانی سیامک انصاری

یک نظر برای “4 گزینه اصلی جایگزین فکری در استقلال مشخص شد”

دیدگاه ها غیر فعال است.

دانلود سریال جوکر ایرانی سیامک انصاری