گل تراکتورسازی به پرسپولیس

5 نظر کارشناسان داوری درباره گل تراکتورسازی به پرسپولیس

نظرهای کارشناسان داوری درباره گل تراکتورسازی به پرسپولیس

به گزارش نازشو در یکی از حساس ترین بازی های این هفته لیگ برتر جدال تیم های پرسپولیس و تراکتور سازی تبریز با نتیجه صفر بر صفر به پایان رسید اما این بازی حواشی فراوانی داشت و از مهم ترین آن صحنه گل آفساید تراکتوری ها بود که همه تراکتوری ایمان داشتن که گل آن ها صحیح بود اما با کمی دقت در صحنه آهسته عادل فردوسی هم با کمک داور آن بازی هم نظر شد. و شاید خود تراکتوری ها هم صحنه را می دیدند حتما متوجه این موضوع می شدند اما نظرات کارشناسان این حوزه درباره صحنه گل آفساید چه بود. را در ادامه این مطلب از سایت نازشو مشاهده می کنید.

 1- محسن قهرمانی

صحنه به گل رسیدن آفساید بود. قهرمانی در مورد اینکه بازیکنان تراکتورسازی به خوردن توپ به سر شجاع خلیل زاده استناد می کردند، توضیح داد: اصلا ربطی به این موضوع ندارد؛ به سر ربطی ندارد. زمانی آفساید اعلام می شود که بازیکن به توپ ضربه می زند و در تصاویر تلویزیونی مشخص بود که هنگام ضربه زدن توپ توسط بازیکن تراکتورسای، حاج صفی در آفساید قرار داشت.

2- سعید مظفری زاده

در دقیقه 60، تورج عیوض محمدی در یک صحنه سخت به درستی گل تراکتور را مردود و آفساید اعلام کرد.

گل تراکتورسازی به پرسپولیس

3- نوذر رودنیل

مهاجم تراکتورسازی در آفساید قرار داشت و داور گل را به درستی مردود اعلام کرد. داور مسابقه ، گل تراکتورسازی را به درستی مردود اعلام کرد. در آن صحنه قسمت بالا تنه بازیکن تراکتور یک گام جلوتر و در آفساید بود. توپی هم که به سر بازیکن پرسپولیس خورد به شکل کاملا رکشن، برخورد توپ با سر بود که مانع از اعلام آفساید نمی‌شود.  آن ضربه ای که آفساید را رفع می کند بازی با توپ است که در این صحنه اصلا اتفاق نیفتاد و خارج از بحث است. مدرس داوری فوتبال ایران در پایان درباره اینکه بعضی عنوان کرده اند این بازی پنالتی داشت، گفت: اگر بازی پرسپولیس و تراکتورسازی رو می گویید که صحنه مشکوک به پنالتی را شاهد نبودیم.

4- تورج حق‌ وردی

در صحنه گل حاج‌صفی، کمک‌داور به درستی اعلام آفساید کرد و بازیکن تراکتورسازی جلوتر از شجاع خلیل‌زاده قرار داشت. همچنین در چنین صحنه‌هایی زمانی برخورد توپ با مدافع باعث از بین رفتن موقعیت آفساید می‌شود که مدافع ب توپ ضربه بزند اما در صحنه گل آفساید تراکتورسازی، توپ با سر مدافع پرسپولیس برخورد داشت و ضربه‌ای وارد نشد.

حق وردی افزود: همچنین در صحنه دیگری هم سوگیتا در محوطه جریمه سرنگون شد که داور به درستی ادامه بازی را اعلام کرد.

5- میرزابیگی

اما عجیب ترین کارشناسی داوری درباره گل تراکتورسازی به پرسپولیس توسط آقای میرزا بیگی بود. که در برنامه شب های فوتبالی صحنه ای که شجاعی به توپ ضربه میزند را حاج صفی را در آفساید است. اما داور باید صبر کند. و بعد شجاع با توپ بازی می کند و بعد به حاج صفی می رسد گل درست است.

حتی اعتراض خود تراکتوری از جمله احسان حاج صفی در این موضوع این بود که در هنگام ضربه شجاعی او در آفساید نبوده است. اما این کارشناس داوری با این اعتراض مخالف است اما اعلام می کند که شجاع با توپ بازی کرده است.

شما در این پست سایت نازشو با نظر 5 کارشناس داوری درباره صحنه گل تراکتورسازی به پرسپولیس را خواندید. امیدواریم این پست مورد توجه شما قرار گرفته باشد.