مکان های دیدنی رامسر

6 تا از مکان های دیدنی رامسر

مکان های دیدنی رامسر

در این مطلب از سایت نازشو در بخش گردشگری تصمیم گرفتیم به شما مکان های دیدنی رامسر یکی از زیباترین شهر ایران را معرفی کنیم. مکان های تفریحی رامسر بسیار زیاد است و ما در این مطلب 6 تا از بهترین مکان این شهر زیبای شمال ایران را به شما معرفی خواهیم کرد. و اگر به رامسر سفر کردید حتمان از این شش تا مکان دیدنی رامسر دیدن فرمایئد و مطمن باشید که پشیمان نخواهید شد. رامسر در چند سال گذشته جزو مازندران شده است و قبل از آن جزو استان گیلان سرسبز بود. اما به دلیل کم کاری بعضی از مسئولین این شهر توریستی از گیلان جدا شد و جزو استان مازندارن شد. خب از این مسئله بگذریم برسیم به اصل موضوع یعنی مکان های دیدنی رامسر برسیم.

1- بوستان جنگلی صفارود

مکان های دیدنی رامسر

بوستان فوق العاده زیبای جنگلی صفارود در نه کیلومتری روستای جواهر ده رامسر قرار دارد. از جذابیت های این بوستان می توانند به رودخانه و آب های معدنی و جنگل فوق العاده زیبای آن نام برد. اگر قصد سفر به رامسر را دارید حتمان به این مکان سر بزنید گفتنی است که این بوستان در هر فصلی زیبا است اما در ابتدای فصل پاییز زیبایی این بوستان چند برابر می شود.

2- روستای جواهر ده

مکان های دیدنی رامسر

روستای جواهر ده شهر رامسر یکی از زیباترین مکان های دیدنی رامسر است که سالیانه مسافران زیادی به خود می بیند. راهی که شما برای رسیدن به روستا طی می کنید یکی از زیباترین راه های است که تا به حال رفته اید. از جاذبه های این روستا جنگل های فوق العاده سرسبز و آبشار های بسیار دیدنی است. دیگر در مورد جاذبه های گردشگری روستای جواهر ده توضیح نمی دهم تا خود به آن جا بروید. و از این زیبایی های این منطقه لذت کافی را ببرید.

3- کاخ موزه رامسر

مکان های دیدنی رامسر

یکی از زیباترین مکان های دیدنی شهر رامسر موزه تماشاگه خزر است. این مکان توسط رضا شاه ساخته شده است و در گذشته فقط کاخ شاه در رامسر بود . وفقط مکانی برای استراحت خانواده شاه بوده است. معماری این مکان آلمانی ایرانی است. و با وجود اینکه سال از ساختش می گذرد اما هنوز چشم نواز و دیدنی است. این کاخ یا موزه در خیابان رجایی شهر رامسر واقع شده است. این کاخ بعد از انقلاب اسلامی به موزه تبدیل شده است و آثار هنرمندان معروف ایرانی نظیر مجسمه های بسیار زیبا و …. در این موزه قرار گرفته شده است.

4- تله کابین رامسر

مکان های دیدنی رامسر

مگه میشه بخواهیم مکان های دیدنی رامسر را معرفی کنیم بعد تله کابین شهر رامسر نباشه. این تله کابین یکی از زیباترین تله کابین های می توانند بگویم جهانه واقعان فوق العادس یک بار هم شده به آنجا سربزنید. مناظر اطراف این تله کابین فوق العاده زیبا و دیدنی است که با کلمات نمی شود آن را وصف کرد پس خود حتمان به آنجا بروید تا ببینید. من چی میگم.

5- گرسماسر

مکان های دیدنی رامسر

منطقه ییلاقی گرسمار یکی دیگر از مکان های دیدنی رامسر است. این منطقه ییلاقی در جاده رامسر به کتالم قرار گرفته است. و دلیل آب های فوق العاده اش مقصد اکثر گردشگرانی است که به این شهر سفر می کنند. اگر به رامسر رفتید گرسماسر را فراموش نکنید و یکسری به آنجا هم بزنید.

6- دالخانی رامسر

 

مکان های دیدنی رامسر

جنگل زیبای دالخانی در یکی از روستا های مرکزی شهر رامسر قرار دارد. این جنگل به علت ارتفاع اش از زمین و درختان بلند گردشگران زیادی را به خود جذب کرده است این جنگل که به بهشت جنگل ها هم معروف است. اگر به رامسر بروید حتمان در مسیر با این جنگل زیبا و دیدنی برخورد خواهید کرد.

 

یک نظر برای “6 تا از مکان های دیدنی رامسر”

دیدگاه ها غیر فعال است.