جایگزین احتمالی طاهری

7 جایگزین احتمالی طاهری را بشناسید؟

جایگزین احتمالی طاهری

به گزارش نازشو چند هفته ای می گذرد از استعفای طاهری و قبول کردن وزارت ورزش با استعفای علی اکبر طاهری اما از روز اول رفتن طاهری همه صحبت های درباره این بود که چه کسی می خواهد جایگزین طاهری در پرسپولیس شود. شاید اگر نگوییم بهترین مدیرعامل پرسپولیس می توانیم از طاهری به عنوان یکی از بهترین مدیرعامل های تاریخ پرسپولیس از او نام برد از سازش با برانکو تا بستن پرونده های بسیار بزرگ در فیفا شاید تنها نقطه تاریک در پرونده طاهری محرومیت بخاطر انتقال طارمی بوده باشد که بسیاری آن تقصیر طاهری نمی دانند. پرسپولیس انقدر با طاهری داشت خوب کار می کرد. که طاهری به بحث های جدید وارد شده بود که آن را حق پرسپولیس و حق هواداران می دانست که از جمله آن حق پخش تلویزیونی انتخاب اسپانسر و خیلی چیز های دیگر بود که در این مطلب قصد نداریم به آن بپردازیم اما می خواهیم چند گزینه ای که اصلی ترین جایگزین احتمالی طاهری در پرسپولیس هستند را به شما عزیزان هوادارا پرسپولیس تهران معرفی کنیم همراه ما باشید.

1- محمد حسن انصاری فرد

یکی از مدیرعامل های سابق پرسپولیس با تجربه اهل کار آشنا با مسائل مدیریتی و فنی و یکی از بهترین گزینه ها برای مدیرعاملی پرسپولیس وی می تواند باشد که نزد هواداران هم بسیار محبوب است و کارنامه او هم نشان می دهد که می تواند گزینه جانشینی طاهری باشد اما اینکه آیا وزارت ورزش او را انتخاب خواهد کرد یا خیر هنوز مشخص نیست ولی او می تواد از بهترین گزینه ها باشد.

2- محمدحسین نژادفلاح

شاید یکی از جایگزین های احتمالی طاهری محمد حسین نژاد فلاح باشد کسی که با برانکو توافقات را انجام داد و بعد مدتی جای خود را به طاهری داد این گزینه که از دید هواداران شانس کمتری دارد. اما به احتمال فراوان یکی از گزینه های وزارت ورزش و جوانان برای حضور در هیئت مدیره پرسپولیس می تواند باشد. و شاید هم او را هم به عنوان مدیرعامل جدید پرسپولیس در روز های آینده انتخاب کنند.

3- محمد دادکان

جایگزین احتمالی طاهری ، رئیس سابق فدراسیون فوتبال که هواداران بسیار علاقه مند به حضور او هستند و تنها کسی را که لایق جایگزینی طاهری می دانند او است اما محمد دادکان در هر وضعیتی کار نمی کند و شاید آمدن دادکان برای وزارت ورزش گزینه خوبی نباشد چون او هم مثل طاهری زیاد علاقه مند به سازش نیست. شاید غیر ممکن باشد که از حق پرسپولیس بگذرد او حتما برای قبول مدیرعاملی شرایط ویژه ای دارد. اما اگر از هواداران نظر سنجی شود به احتمال فراوان بهترین و بیشترین آرا نسیب دادکان باتجربه می شود.

4- امیر عابدینی

عابدینی گزینه ی که شاید بحث درباره آن کمی متفاوت باشد خوب بودن کارنامه او یا بد بودن کارنامه اش را نمی شود کامل گفت ولی فردی با اطلاعات با دانش و باتجربه است که شاید اضافه شدن او الان به پرسپولیس زیاد به نفع پرسپولیس نباشد چون عابدینی بطور معمول حاشیه های دارد که می تواند به پرسپولیس آسیب بزند و شاید او گزینه چندم هواداران برای جایگزینی طاهری باشد.

5- حسین هدایتی

یکی از حامیان بزرگ پرسپولیس در چند فصل گذشته که از کمکی به باشگاه دریغ نکرده است حسین هدایتی در این چند سال می توانند گفت خیلی فراتر از یک هوادار ظاهر شده و بسیار نزد بازیکنان تیم محبوب است همچنین هواداران هم خیلی او را دوست دارند اما تجربه مدیتی ورزشی او آنچنان درخشان نیست اما حضور او در هیئت مدیره می تواند کمک شایانی به تیم کمک تا ناهماهنگی های کمتری بین وی و باشگاه صورت گیرد.

7 و 6 – مهدی مهدوی کیا و وحید هاشمیان

گزینه های که وزارت از آن نام برده ولی هیچ کدام مذاکرات با وزارت ورزش را تایید نکردن و اعلام کردند هیچ پیشنهادی نشده است و اما بعید است این دو نفر که هردو در آلمان مشغول هستند خود را وارد مدیریت تیمی کنند که شاید باعث شود بخاطر برخی از چیز ها نزد هواداران از محبوبیت شان کاسته شود چون شاید این دو ترجیح می دهند روزی به عنوان مربی در تیم پرسپولیس فعالیت کنند تا به عنوان جایگزینی طاهری .

 

گزینه های جایگزین احتمالی طاهری دیگری هم هستند که می توانند این سمت را برعهده بگیرند که اکثر آن رابطه نزدیکی با وزارت ورزش دارند اما به احتمال فراوان بهترین گزینه ها مواردی است که در بالا به آن ها اشاره شده است. گفتنی است که فعلا گرشاسبی به عنوان سرپرست معرفی شده است و کار های باشگاه را انجام می دهد وی مذاکرات را برای تمدید برانکو شروع کرده است و می تواند با بدست آوردن دل هواداران خود را در این سمت حفظ کند و یک نفر فقط به هیئت مدیره نیز اضافه شود.