بیشترین فالوور اینستاگرام

8 تا از سلبریتی های که بیشترین فالوور اینستاگرام در سال 2018 را دارند.

8 تا از سلبریتی های که بیشترین فالوور اینستاگرام در سال 2018 را دارند.

به گزارش نازشو – در این پست از سایت تفریحی و سرگرمی نازشو برای شما پستی درباره افرادی که بیشتر فالوور اینستاگرام را دارند را قرار دادیم. همانطور که ما برخی از چهره های معروف را در ایران که بیشتر هوادار را دارند می شناسیم بد نیست بدانیم چه کسانی بیشترین هوادار را در اینستاگرام در سال 2018 داشته اند این لیست 8 نفر از افرادی چون خواننده ، ورزشکار و افراد که مدل هستند را در بر میگیرد که در ادامه با آن و تعداد هوادار های آن ها نیز آشنا می شویم ما از رتبه 8 شروع به معرفی آن می کنیم.

8-  Taylor Swift

بیشترین فالوور اینستاگرام

شماره 8 ام این لیست به نام تیلور سوئیفت است ترانه سرا و خواننده مشهور آمریکایی که چند سالی است که با آلبوم های فوق العاده خودش توانست هوادران بسیار زیادی را در دنیا پیدا کند در حال حاضر تعداد هوادران تیلور در اینستاگرام 112 میلیون نفر است.

7- Kylie Jenner

بیشترین فالوور اینستاگرام

یکی از افرادی که به کمک همین برنامه اینستاگرام توانست است به ثروت فوق العاده برسد و جزوه افراد ثروتمند دنیا قرار بگیرد کسی نیست جز کایلی جنر خواهر ناتنی کیم کارداشیان است. ولی امروز بیشتر به کار مدلینگ می پردازد و عمده درآمد او از تبلیغات اینستاگرام است او در حال حاضر 115 میلیون فالوور در اینستاگرام دارد.

6- therock

بیشترین فالوور اینستاگرام

Dwayne Johnson معروف به راک یکی از کشتی کج کار های قدیمی که با ورودش به سینما توانستن بدرخشد و در عین محوبیت در دنیا کشتی کج توانست کلی هوادار در حوضه هنر پیدا کند. او که به تازگی اعلام آمادگی هم برای نامزدی ریاست جمهوری 2020 آمریکا کرده است. در شبکه اجتماعی اینستاگرام 116 میلیون هوادار دارد.

5- Kim Kardashian

بیشترین فالوور اینستاگرام

یکی از افرادی اولیه که بیشتر هوادار را در برنامه اینستاگرام از ابتدا داشت کیم کارداشیان بود که بسیار فالوور های او را همچنان فیک می دانند اما وی در حال حاضر 118 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد و در رتبه 5 ام پر طرفدار ترین افراد شبکه اجتماعی اینستاگرام در جهان قرار دارد.

4- Beyoncé

بیشترین فالوور اینستاگرام

دیگر خواننده مشهور آمریکایی که در دنیا بسیار پرطرفدار است بیانسه است که بخاطر صدای خوب اش او یکی از پرهوادار ترین افراد اینستاگرام است و در حال حاضر هواداران او با فاصله اندک با کیم کارداشیان با 118 میلیون در رتبه چهارم قرار گرفته است.

3-  Ariana Grande

بیشترین فالوور اینستاگرام

آریانا گرانده یکی دیگر از خواننده های جوان و محبوب آمریکایی که به علت کار های درخشان چند سال گذشته اش مورد توجه بسیار از افراد در سراسر دنیا قرار گفته است او در اینستاگرام 129 میلیون هوادار دارد که او را تبدیل به سومین فرد محبوب اینستاگرام در سال 2018 کرده است.

2- Cristiano Ronaldo

بیشترین فالوور اینستاگرام

فوتبالیست معروف کریستیانو رونالدو در رتبه دوم بیشترین فالوور اینستاگرام در سال 2018 قرار دارد. رونالدو که سابق بازی در تیم های پرهواداری چون منچستر یونایتد و رئال مادرید را دارد و در حال حاضر هم در تیم بسیار محبوب ایتالیا یعنی یوونتوس در دنیا یکی محبوب ترین چهره ها می باشد و فالوور های اودر حال حاضر 142 میلیون است.

1- Selena Gomez

بیشترین فالوور اینستاگرام

نفر اول لیست بیشترین فالوور اینستاگرام در سال 2018 کسی نیست جز سلنا گومز بازیگر و خواننده معروف آمریکایی که به تازگی هم تصمیم گرفته است از شبکه اجتماعی اینستاگرام خدا حافظی کند. او در حال حاضر 143 میلیون هوادار دارد که پیش بینی می شود بعد از خدا حافظی او رونالدو به جایگاه نخست پر هوادار ترین افراد اینستاگرام برسد.