زوج های ثروتمند جهان

8 تا از زوج های ثروتمند جهان را بشناسید

8 تا از زوج های ثروتمند جهان را بشناسید

در یکی دیگر از مطالب سرگرمی سایت نازشو برای شما مطلبی درباره  زوج های ثروتمند جهان قرار دادیم. شاید جالب باشد بدانید که پولدارترین زوج های جهان چه کسانی هستند. شاید شما همه آن را بصورت انفرادی بشناسید اما نمی دانسید که آن ها جزوه زوج های ثروتمند جهان هم هستند. در بین ما به معرفی زوج های ثروتمند جهان هم می پردازیم و شما را با شغل های آن نیز آشنا می کنیم. شاید بیشتر از شناخت آن برای شما این جذاب باشد که آن چگونه به زوج های ثروتمند در جهان تبدیل شده اند و چه کاری داشته اند چگونه با هم آشنا شده اند همه این موارد در ادامه بررسی نیز خواهیم کرد و شما می توانید با زوجین نیز آشنا شوید. در بین زوج های بسیار موفقی را شما مشاهده خواهید کرد که برخلاف ذهنیت شما از غرب درباره اینکه آن زیاد زندگی هایشان ادامه دار نیست و بیشتر یکی دوسال طول نمی کشد تغییر می کند چون در لیست زوج های ثروتمند جهان شما مشاهده خواهید کرد که آن مدت طولانی است که با هم ازدواج کرده اند و توانسته اند در کنار ازدواج ثروت خود را نیز افزایش دهند و یک زندگی رویایی را داشته باشند. امیدواریم که این مطلب برای شما جذاب بوده باشد و در آخر نظرات خود را درباره این اشخاص برای ما بنویسید. در ادمه همراه ما باشید تا با این زوج های ثروتمند جهان نیز آشنا شوید. گفتنی است که ما در این پست به ترتیب کار نمکردیم و هدف فقط معرفی چند تا از زوج های ثروتمند جهان بوده است.

1. جف و مکنزی بزوس

زوج های ثروتمند جهان

جف و مکنزی بزوس در رتبه‌ی اول لیست قدرتمندترین زن و شوهر های جهان قرار دارند. آنها 24 سال پیش با یکدیگر ازدواج کردند و از طریق تاسیس کمپانی معروف آمازون (Amazon)، ثروتی معادل 92.7 میلیارد دلار کسب کرده‌اند

وانگ جیانلین و نینگ لین

زوج های ثروتمند جهان

ثروت خالص ترکیبی: 40.7 میلیارد دلار

از دیگر کسانی که در این لیست نیز قرار دارند وانگ در 1986، 80000دلار قرض گرفت تا شرکت توسعه‌ی املاک خصوصی‌اش به نام دالیان واندا گروپ را راه‌اندازی کند. نزدیک به 30 سال بعد، او مالک دومین زنجیره‌ی سینما در شمال امریکا شد یک پرتفوی رشد یابنده‌ی سرمایه‌گذاری در هتل‌ های لوکس پنج‌ستاره دارد، مالک اکثریت سهام در شرکت سان سیکر یاچ است، و یک رهبر جهانی در املاک تجاری چین است. او گفته است در حال مذاکره برای تحصیل، استودیوی فیلم لاینزگیت و سرمایه‌گذاری در مترو گلدن مایر در هالیوود است.

همسرش، دست‌کمی از او ندارد و در مقام رییس هیات‌مدیره‌ی سرمایه‌گذاری لین انجام وظیفه می‌کند. این شرکت در زمینه‌ی ساخت‌وساز، طراحی داخلی و غذایی در سراسر چین فعالیت می‌کند.

بیل و ملیندا گیتس

زوج های ثروتمند جهان

و شاید معروف ترین زوج بین همه این موارد باشند که بیل گیتس (Bill Gates) و همسرش ملیندا با داشتن ثروتی معادل 89.6 میلیارد دلار، دومین زوج از فهرست ثروتمندترین زوج های جهان هستند که با راه‌اندازی بنیاد خیریه‌ای به نام خود در سال 2000، کمک‌های قابل‌ توجهی در راستای اهداف انسان دوستانه کرده‌اند و قصد دارند تا بیشتر ثروت خود را از طریق این بنیاد خیریه، به نیازمندان بدهند.
بیل و ملیندا 23 سال است که با یکدیگر ازدواج کرده‌اند، سه فرزند دارند و در سال 2016 به واسطه اقدامات انسان دوستانه خود، از رئیس جمهور قبلی آمریکا بالاترین نشان افتخار مدنی ایالات‌ متحده، یعنی نشان افتخار آزادی رئیس‌ جمهوری را دریافت کردند.

دیوید و جولیا کاش

زوج های ثروتمند جهان

یکی دیگر از زوج های ثروتمند و قدرتمند جهان را می توان به دیوید کاش مالک بزرگترین شرکت نفت و گاز در آمریکای شمالی و همسرش جولیا در مرتبه چهارم ثروتمندترین زوج های جهان قررا دارد که ثروتشان 47.5 میلیارد دلار برآورد می شود.

 ژیزل بوندشن و  تام بریدی 

زوج های ثروتمند جهان

تام بریدی (Tom Brady) و ژیزل بوندشن (Gisele Bündchen) یک زوج ثروتمند هستند که دارایی ترکیبی آن‌ها چیزی در حدود 540 میلیون دلار بوده و به مدت 8 سال است که با یکدیگر ازدواج کرده‌اند. بوندشن سوپرمدلی معروف با بالاترین دستمزد در میان مدل‌ های جهان است که در سال 2016 درآمدی معادل 30.5 میلیون دلار داشت. تام بریدی هم به در بین بازیکنان فوتبال آمریکایی، سومین دستمزد بالا را دریافت می‌کند و سالیانه بیش از 8 میلیون دلار درآمد دارد.

مارک زاکربرگ و پریسیلا چان

زوج های ثروتمند جهان

یکی از معروفت ترین زوج های ثروتمند جهان را نیز مارک زاکربرگ و پریسیلا چان نیز تشکیل می دهند. مورد بعدی از لیست ثروتمندترین زوج های جهان هم به حوزه تکنولوژی مربوط می‌شود؛ مارک زاکربرگ (Mark Zuckerberg) که در سن 23 سالگی یک میلیارد دلار ثروت داشت، بنیان‌گذار و مدیرعامل فیس بوک بوده و همسرش پریسیلا چان (Priscilla Chan) هم از همان ابتدای راه با او همراه بوده است. زاکربرگ که در سال 2012 با چان ازدواج کرد، دو دختر دارد و پس از راه انداختن انقلابی در شبکه‌های اجتماعی و کسب ثروتی چند ده میلیارد دلاری، به همراه همسرش کمک‌های مالی بسیاری به بنیادهای تحقیقاتی فعال در زمینه بهبود سلامت جهانی کرده‌ است.
این مورد از زوج ‌های ثروتمند در مجموع 74.2 میلیارد دلار دارایی خالص داشته و قصد دارند که قبل از مرگ خود، بیشتر این ثروت را به بنیادهای خیریه اهدا کنند.

میراندا کر و ایوان اشپیگل

زوج های ثروتمند جهان

بنیانگذار و مدیرعامل کمپانی اسنپ چت ایوان اشپیگل (Evan Spiegel)‌ و مدل استرالیایی میراندا کر (Miranda Kerr)، زوج چهارم از لیست قدرتمندترین و ثروتمندترین زن و شوهرهای جهان هستند که روی هم رفته چیزی در حدود 3.44 میلیارد دلار ثروت دارند؛ اشپیگل و کر کمتر از یک سال پیش با هم ازدواج کردند.

جرد کوشن و ایوانکا ترامپ 

زوج های ثروتمند جهان

قدرتمندترین زوج های دنیا ایوانکا ترامپ (Ivanka Trump)، بزرگ‌ترین دختر رئیس جمهور فعلی آمریکا و جرد کوشنر (Jared Kushner) هستند که به تازگی هشتمین سالگرد عروسی خود را جشن گرفته‌اند. ایوانکا و جرد هردو به عنوان مشاور دونالد ترامپ در کاخ سفید فعالیت می‌کنند و دارایی ترکیبی آن‌ها چیزی بین 207 تا 762 میلیون دلار است. این زوج ثروتمند که یک کلکسیون آثار هنری به ارزش 25 میلیون دلار دارند،‌ صاحب سه فرزند هستند.

 

امیدواریم که از خواندن این پست لذت برده باشید و بازهم یادآوری می کنم که ما فقط 8 تا از ثروتمند ترین زوج های جهان را به شما معرفی کردیم که ممکن است برخی های دیگر هم در لیست بتوانند جای بگیرند اما ما این هشت زوج را انتخاب کردیم و در این مطلب برای شما قرار دادیم.