مکان های تفریحی تهران

8 تا از مکان های تفریحی تهران در شب

مکان های تفریحی تهران در شب

اگر در تهران زندگی کرده باشید می دانید که شب ها در خانه ماندن یکم دلگیر است و به قول خودمون گفتنی حوصله آدم سر میره برای همین بیشتر تهرانی ها دوست دارند وقتی از سر کار به خانه می آیند. بعد از استراحتی کوتاه شب را به مکان های تفریحی تهران بروند. برای همین ما در سایت تفریحی و سرگرمی نازشو تصمیم گرفتیم 8 تا از مکان های تفریحی تهران در شب به شما معرفی کنیم. تا برای تفریحی در شب به آنجا بروید. و در کنار خانواده لذت کافی را ببرید در ادامه همراه ما باشید تا با امکان های تفریحی تهران در شب آشنا شوید.

1- سورتمه تهران گلابدره

مکان های تفریحی تهران

اولین جایی که می خواهیم به شما معرفی کنیم سورتمه تهران است. این سورتمه در ارتفاعات دربند تهران واقع در بوستان گلابدره قرار دارد. بهترین زمان برای سرزدن به این مکان در شب های بهار و تابستان است که هوای فوق العاده ای دارد. از جذابیت های این مکان فقط سورتمه سواری نیست بلکه دارای آلاچیق های خانوادگی و پیست دوچرخه سواری و زمین بازی برای بچه ها و زمین های ورزشی مختلف از جمله فوتبال و بسکتبال و … است. از دیگر امکاناتسورتمه تهران گلابدره  این است که شما می توانید با پرداخت هزینه ای فیلم و تصویر سورتمه سواری خود داشته باشید که توصیه می کنم حتمان این کار انجام دهید چون بسیار فیلم و عکس جذابی می شود. سورتمه سواری محدویت سنی ندارد اما کودکان زیر 8 سال حتمان باید همراه با والدین باشند. و افرادی که سابق ناراحتی های قلبی دارند بهتر است از این سورتمه استفاده نکنن و از دیگر امکانات تفریحی این مکان استفاده کنند. ساعات مراجعه به این مکان تفریحی از ساعت 10 صبح الی 22 می باشد.

2- دهکده آبی پارس

مکان های تفریحی تهران

دهکده آبی پارس یکی از مکان های تفریحی تهران برای جوانان است. این پارک آبی سرپوشیده و چهارفصل است که بانوان و آقایان بطور جدا می توانند از آن استفاده کنند. این مکان دارای امکاناتی چون ،رودخانه وحشی ، دریاچه مواج ، چاله فضایی و وسایل ویژه کودکان و….. می باشد. این مجموع همچنین دارای سونا و جکوزی و سالن بدنسازی و کافی شاپ و…. می باشد. این مجموع دارای پارکینگ می باشد تا شما عزیزان برای پارک دچار مشکل نشوید. برای اطلاع از برنامه این مجموع می توانید به سایت این مجموع سر بزنید.

آدرس دهکده آبی پارس
کیلومتر۲۲ اتوبان تهران-کرج
رو به روی ایستگاه متروی گرمدره ، خیابان شهدا

آدرس دهکده آبی پارس

جاده مخصوص کرج ، بعد از نفت پارس
اولین ورودی ، لاین کند رو ، خیابان شهدا

آدرس دهکده آبی پارس

اتوبان همت ، انتهای اتوبان شهید خرازی
خروجی گرمدره ، خیابان شهدا

3- دیزی سنتی آذری

مکان های تفریحی تهران

یکی از معروف ترین رستوران های سنتی تهران که دیزی هایش در کل کشور معروف است. اگر تا بحال به آنجا نرفتید یک بار امتحان کنید فوق العادس حتمان مشتری ثابتش می شوید. این رستوران بجز دیزی کلی دیگر از غذای ایرانی اصیل را دارد مثل انواع کباب و کشک بادمجون و …. حتمان یکبار با خانواده به آنجا بروید پشیمان نمی شوید.

آدرس دیزی سنتی آذری: تهران – میدان راه آهن – ابتدای خیابان ولیعصر

4- بولینگ شیان

مکان های تفریحی تهران

این مکان یکی از بهترین مکان های دیدنی تهران برای شب است که بیشتر جوانان به سوی خود می کشید. این مجموع بجز بولینگ دارای فوتبال دستی و میز بیلیارد و کافی شاپ و …. است. که مکان تفریحی بسیار خوبی برای جوانان است.

بولینگ شیان: میدان هروی – خیابان وفامنش – انتهای خیابان آزادی –  مجموعه ورزشی صدف – بولینگ شیان

5- مرکز خرید برج نگار

مکان های تفریحی تهران

برج نگار ، یکی از مکان تفریحی برای خانم ها است که بسیار به آن علاقه دارند. این مکان ها بیشتر اجناس اصل و برند را ارائه می دهند. در این مرکز خرید کافی شاپ هم وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید و در کل می توانید در کنار خانواده ساعت های خوشی را در این مجموع تجربه کنید.

آدرس مرکز خرید برج نگار : خیابان ولیعصر – بالاتر از میدان ونک

6- قلعه سحر آمیز

مکان های تفریحی تهران

قلعه سحرآمیز مجموعه ای شاد برای خانواده است که می توانید به آنجا بروید و اوقات بسیار شادی را در آنجا سپری کنید این مجموع با بیش از ۱۲۰ بازی مهیج از۱۲ کشور صاحب صنعت دنیا این پارک شادی یکی از بهترین شهربازی های ایران نیز می باشد که برای تفریحی فوق العاده است.

آدرس شهربازی قلعه سحر آمیز : اتوبان تهران -کرج – پارک ارم

7- باغ پرندگان تهران

مکان های تفریحی تهران

باغ پرندگان تهران هم یکی دیگر از مکان های تفریحی تهران در شب است که می توانید به آنجا بروید این باغ پرندگان 57 گونه پرنده همچون شاهین، عقاب، طاووس و …. را دارد از جذابیت های این باغ پرندگان این است که بسیاری پرندگان این باغ در فضای باز نگهداری می‌شوند. که محیط بسیار جالبی را رقم زده است این باغ پرندگان تا ساعت 8 شب باز است.

آدرس باغ پرندگان تهران: اتوبان همت – اتوبان شهید باقری شمال – خیابان هنگام

8 – پل طبیعت تهران

مکان های تفریحی تهران

شاید اگر از این پل نامی نمی بردیم همه شما تعجب می کردید پل طبیعت یک پل سه طبقه پیاده رو و غیرخودرویی است که در عباس آباد تهران قرار دارد. از جذابیت های این پل بجز مناظره فوق العاده می تون  به رستوران و کافی شاپ و کافه گالری و همچنین فضای سبز کار شده در پل اشاره کرد. آدرس این پل که دیگه همه می دونید.

این مطلب ادامه دارد…..