دانلود جوکر فصل۳ قسمت اول

دانلود جوکر فصل۳ قسمت اول + آپدیت 4 بهمن 1400

Invalid video ID

دانلود جوکر فصل۳ قسمت اول + آپدیت 4 بهمن 1400

لینک دانلود جوکر فصل 3 قسمت اول را برای شما در این پست گذاشتیم در فصل سوم هم بازیگران کمدی شاخص سینما و تلویزیون حضور دارند. برای شما در این پست وب سایت تفریحی و سرگرمی نازشو لینک مستقیم دانلود جوکر فصل ۳ قسمت اول را منتشر کردیم اگر شما منتشر انتشار این قسمت بودید پیشنهاد می کنم سریع از طریق لینک زیر این قسمت جذاب و بامزه را دانلود کنید و تماشا کنید فصل سوم مثل دو فصل گذشته نوید قسمت های جدید فوق العاده ای می دهد. امروز 4 بهمن ساعت هشت صبح قسمت جدید منتشر شد که در کوتاه ترین زمان برای شما لینک در زیر قرار داده شد.

دانلود جوکر فصل ۳ قسمت۱ + لینک مستقیم

قسمت 2 از فصل سوم سریال جوکر 11 بهمن ماه ساعت 8 صبح برای شما کاربران گرامی منتشر می شود که در کوتاه ترین زمان ممکن در همین پست برای شما لینک دانلود آن قرار خواهد گرفت.

نوع برنامه: رئالیتی شو

کارگردان : احسان علیخانی و حامد میرفتاحی

سال تولید : پاییز و زمستان 1400

مهمانان فصل سوم جوکر که سیامک انصاری میزبان آن ها خواهد بود :

علیرضا استادی، بابک نهرین و حمید لولایی، امیر غفارمنش، سروش جمشیدی، سیاوش چراغی‌پور، میرطاهر مظلومی، رضا شفیعی جم

درباره رئالیتی شو جوکر  :

مسابقه جوکر  شامل هشت شرکت کننده است که در زمان شش ساعته، باید در خانه‌ ای که انگار برای مهمانی آماده شده است. شرکت کنندگان دیگر را بخندانند و با این کار آن ها را از مسابقه جوکر حذف کنند تا خودشان بتوانند برنده شوند گفتنی است که هر شرکت کننده در این بازی با اولین بار خندین کارت زرد و با خنده دوم کارت قرمز دریافت می کند کارت قرمز یعنی پایان کار آن شرکت کننده همچنین به شرکت کنندگانی که تلاشی برای خنداندن دیگر افراد نمی کنند کارت زرد داده می شود.